Ciekawe usługi hotelowe z całego świata – część 2/2

Kontynuując naszą przygodę z niecodziennymi usługami hotelowymi możemy natrafić na jeszcze więcej perełek. Niektóre to zaledwie detale, inne zmieniają całkowicie postrzeganie opcji noclegowych, jakie można znaleźć dziś na całym świecie. Wydawać by się mogło, że takie atrakcje i wymyślne pakiety, które można zamówić do opcji noclegu, są dość rzadkie. Nic bardziej mylnego! W perspektywie globalnej można natrafić na wiele potwierdzających ten trend przykładów, jak chociażby ciąg dalszy poniższej listy popularnych propozycji.

Nadrabianie tego co nie udało się w przeszłości

Byliśmy już w Japonii, Europie, Kanadzie, jednak jak można się domyśleć, owo zestawienie nie mogło by zostać zaliczone do kompletnego, gdyby nie któraś z propozycji amerykańskich. Tym sposobem przenosimy się więc do Nowego Jorku, gdzie wprowadzono w życie program pobytu dla dorosłych o nazwie „Live it!”. Na czym on polega? Wykupując taki pakiet otrzymujemy od hotelu możliwość nauki tego, na co nigdy nie mieliśmy dotąd czasu. Kursy obejmują tu między innymi naukę tańca, sztuki cyrkowej, malowania, jazdy konnej, fotografii, czy ślizgania się na desce po falach oceanu. Pobyt tutaj zakończymy jako inni ludzie – dlatego w ramach opcji do wyboru można wykupić również zabiegi odmładzające, czy też… operację plastyczną.

Gdy twój związek woła o rozwód…

Holenderska zaradność powinna otrzymać sowitą nagrodę za ten pomysł, gdyż oferuje swoim klientom hoteli szczęście oraz… rozwód w ciągu jednego weekendu. Jak to wygląda? Para przyjeżdża na miejsce i od tej pory oprócz noclegu ma zapewnioną opieką specjalistów ds. rozwodów. Dzięki temu wszystkie formalności mogą zostać wykonane w ciągu bardzo krótkiego czasu, a takie problematyczne aspekty, jak prawa rodzicielskie, kwestie majątkowe oraz dopełnienie procedur prawnych momentalnie staje się prostsze. Cel jest jeden – goście, którzy tego pragną otrzymują szczęście w postaci zakończenia tygodnia satysfakcjonującym obie strony rozwodem i odzyskaniem poczucia wolności.

Słodki kotek, duży kotek

Skoro już tak jeździmy po świecie, to warto by jeszcze zajrzeć na Czarny Ląd, a konkretnie na jego południowy obszar. Funkcjonuje tu hotel, który obok wygodnych pokoi i ładnych widoków z okna oferuje swoim gościom opcję spaceru. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego – wszyscy wiedzą co znaczy np. wyjść na spacer do parku, czy z psem – gdyby naszymi towarzyszami nie były w tej sytuacji lwy (oraz doświadczony przewodnik). Rekomendacji jest tu podobno cała masa, zainteresowanie nie słabnie niemal wcale i chyba nikomu nie przeszkadza, że roczny bilans zgonów za skutek ataku tych dzikich kotów sięga tam ok. 70 osób. Ciekawe czy można takiego kotka przytulić? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *